O nas

O nas

Firma Etnostudio – wideousługi powstała, aby utrwalić Państwa najcenniejsze chwile. Filmowanie ludzi jest naszą pasją. Powierzoną pracę wykonujemy z najwyższą starannością i rzetelnością. Firma świadczy usługi wideo od 2012 roku. Pracujemy na wysokiej klasy aparatach firmy Panasonic – Lumix GH5, do których używamy bardzo dobrej jakości obiektywów.

Przy nagrywaniu wesel używamy systemów stabilizacji obrazu takich jak flycam, slidecam, kran kamerowy. Dla lepszego dźwięku używamy rejestratorów firmy zoom oraz wysokiej klasy mikrofonów. Tak zrealizowany film z twojej uroczystości (wesela, komunii, studniówki) otrzymają Państwo na specjalnie przygotowanych nośnikach DVD z indywidualnym interaktywnym menu oraz nadruk z wizerunkiem Pary Młodej, wszystko to oprawione w eleganckie spersonalizowane etui. Filmy w standardzie wzbogacamy również ujęciami z powietrza za pomocą wysokiej klasy drona DJI Mavic Pro.

Przykładowe projekty znajdą państwo w dziale „Galeria filmów”.

Na państwa życzenie możemy filmować przy użyciu dwóch kamer, co skutkuje jeszcze bardziej ciekawszym i dynamiczniejszym efektem końcowym. Używamy systemów stabilizacji obrazu – slide kamera, flycam, kran kamerowy, co daje w pełni stabilne i profesjonalne ujęcia. Dodatkowe mikrofony i rejestratory zapewnią jakość dźwięku na wysokim poziomie.

Gotowy materiał oddawany jest na spersonalizowanych pendrivach oraz płytach BluRay.

Obejrzyj Nasze realizacje

Nowoczesne spojrzenie na filmy ślubne.

Idź do galerii filmów