Firma Etnostudio– wideousługi,  powstała aby utrwalić Państwa najcenniejsze chwile. Filmowanie ludzi jest naszą pasją.  Powierzoną pracę wykonujemy z najwyższą starannością i rzetelnością.  Firma świadczy usługi wideo od 2012 roku . Nowoczesne spojrzenie  na produkcję reportaży ślubnych oraz liczne pomysły z pewnością sprawią, że przygotowany dla Państwa materiał będzie dynamicznym i ciekawym efektem naszej pracy do którego będą Państwo często wracać. Jeżeli liczą Państwo na ośmiogodzinny film na 6 płytach DVD to przykro nam bardzo ale takich rzeczy nie produkujemy. Pracujemy na wysokiej klasy aparatach firmy Panasonic – Lumix GH5, do których używamy bardzo dobrej jakości obiektywów.

Przy nagrywaniu wesel używamy systemów stabilizacji obrazu takich jak flycam, slidecam ,kran kamerowy. Dla lepszego dźwięku używamy rejestratorów firmy zoom oraz wysokiej klasy mikrofonów. Tak zrealizowany film z twojej uroczystości (wesela, komunii, studniówki) otrzymają Państwo na specjalnie przygotowanych nośnikach DVD z indywidualnym interaktywnym menu oraz nadruk z wizerunkiem Pary Młodej, wszystko to oprawione w eleganckie spersonalizowane etui. Filmy w standardzie wzbogacamy również ujęciami z powietrza za pomocą wysokiej klasy drona DJI Mavic Pro .

Przykładowe projekty znajdą państwo w dziale filmy.

Na państwa życzenie możemy filmować przy użyciu dwóch kamer, co skutkuje jeszcze bardziej ciekawszym i dynamiczniejszym efektem końcowym. Używamy systemów stabilizacji obrazu – slide kamera, flycam, kran kamerowy, co daje w pełni stabilne i profesjonalne ujęcia. Dodatkowe mikrofony i rejestratory zapewnią jakość dźwięku na wysokim poziomie.
https://vimeo.com/83942401/

Gotowy materiał oddawany jest na spersonalizowanych pendrivach oraz płytach BluRay.